O książce

Home \ O książce

Książka jest swoistym kompendium wiedzy autora, zgromadzonej na przestrzeni ostatnich dwóch dekad. „Oświecenie” – to pierwsza z trzech planowanych pozycji książkowych traktująca o Optymalizmie – lekarstwa na problemy XXI wieku. Niniejsza książka jest rezultatem wieloletnich badań, rozważań i doświadczeń autora. Stanowi swoistą syntezę i manifest filozofii jego życia,  którą pragnie przybliżyć się z czytelnikiem.

Książka zawiera bezcenne informacje, które dostarczają czytelnikowi unikatowej wiedzy, zdolnej do pokonywania własnych i ludzkich codziennych problemów. Dzięki opisanym w niej narzędziom jak np. Skala oceny rzeczywistości materialno-duchowej człowieka oraz Mapa Rodzaju Ludzkiego, czytelnik otrzymuje konkretne wsparcie ułatwiające odróżnienie dobra od zła, aby tym samym łatwiej mógł zrozumieć swój własny problem, świat oraz otaczającą go rzeczywistość.

Czytelnik, który podejmie treści sformułowane przez Piotra Krausa z każdym kolejnym rozdziałem książki wypływa na ocean niespokojnej i inspirującej wiedzy. Autor demaskuje szereg skrzywionych filozofii , błędnych dróg cywilizacyjnych oraz przeinaczonych systemów wierzeń, w wyniku których zakłócona została naturalna droga ewolucji psycho-duchowej człowieka, by w ich kontraście pokazać właściwą i skuteczną receptę na zdrowe, mądre i szczęśliwe życie.

Sprawdź, dla kogo jest ta książka.