Jak pomóc pacjentom szybko wrócić do zdrowia?

Home \ Refleksje - Tu i Teraz \ Dieta Żółtkowa \ Jak pomóc pacjentom szybko wrócić do zdrowia?

Poleć potrzebującym książkę “Żywienie Optymalne” dra Jana Kwaśniewskiego !!! Pomaga zrozumieć przyczyny takich chorób jak : cukrzyca, nerwica, miażdżyca, nadwaga oraz przewodu pokarmowego i skutecznie je podleczyć.

  Książką ta jest także wstępem do zrozumienia podstaw “Dietetyki Optymalnej”, którą poprzez OptyClub staramy się wypromować jako nową specjalizację dla medycyny akademickiej.

 
 
Żywienie Optymalne - dr J.Kwaśniewski
 
To właśnie ta nauka, jest w stanie doszkolić dziś personel służby zdrowia w tym lekarzy, dietetyków, którzy będą zainteresowani przyczynowym leczeniem chorób.
 
Takich w OptyClub’ie nazywamy “Służbą Zdrowia 1 stopnia”. “Służba Zdrowia 2 stopnia” zajmuje się leczeniem skutków chorób, czyli tym co robią lekarze na co dzień.
 
W OptyClub rozdzielamy zatem Służbę Zdrowia na 1 i 2 stopnia, zapraszając tych lekarzy, którzy koncertują się na przyczynowym leczeniu pacjenta.
 
Reasumując, jeżeli ktoś traci odporność i wpada w nieuleczalne już choroby, warto aby zapoznał się z tą pozycją książkową. Ta sprawdzona na mnie i tysiącach osób wiedza, stanowi wstęp do zrozumienia własnych dolegliwości oraz otwiera nowy rozdział prozdrowotny, który prowadzi do zrozumienia przyczyn powstania zła w człowieku.
 

 

Przeczytaj także: Jak uniknąć amputacji kończyn? (dotyczy Cukrzycy, Miażdżycy, Choroby Buergera)

Autor: Piotr Kraus

POLECANE WPISY

Masz pytanie? Zadaj przez Messengera