Zaczynam Nowy Rok. Komu warto w tym roku pomóc? Wiadomo, że wszystkim LDW, ale zaczniemy od ...?

Home \ Refleksje - Tu i Teraz \ Ludzie Dobrej Woli \ Zaczynam Nowy Rok. Komu warto w tym roku pomóc? Wiadomo, że wszystkim LDW, ale zaczniemy od …?

Kiedy kończysz 44 lata w epoce komputerów, internetu i nowoczesnych technologii, wiesz już z pewnością że każdy wcześniej czy później umrzeć musi.  Moją pasją stało się, aby ten proces móc zacząć opóźniać.

 

Kiedy twoja świadomość doświadcza uczucia odchodzącej młodości, siły witalnej – co oczywiście czujesz po sobie lub widzisz w lustrze – zapala się lampka w głowie. Przypomina mi, że póki żyje mogę coś dobrego zrobić.

Zadając sobie pytanie, tak sobie myśląc: “co mógłbym dobrego w tym roku zrobić, aby wydłużyć komuś życie?”, dotarło do mnie, że wbrew dzisiejszym medycznym światopoglądom, będę mógł pomóc ludziom chorym na cukrzyce poczuć się lepiej a nawet postaram się im wydłużyć życie. A może nawet komuś uratuję nogę od amputacji, bo przecież wiem jak to zrobić.

Pomysł wydaje się prosty ale blokada idzie ze świata. W nim przepisy i prawa nie zawsze idą w parze z tym co się czuje w sercu. Dlatego tak długo to trwało, aby i ja zrozumiał, że w życiu to co boskie ma sens a to co nie jest boskie, potrzebuje czasu aby to zrozumieć. Mój czas się skończył o czym poinformował nie wiek 44, dlatego w tym roku postaram się być bardziej dla Państwa wydajny.

Pomaganie w języku optymalisty oznacza działanie na rzecz zmieniania świata na PLUS. Skoro wiem, że mój dziadek zmarł na cukrzycę a moja babcia dzięki “Ukrytej Nauce” zapanowała nad nią i wydłużyła sobie życie,  pomyślałem, że ktoś kto styka się z tą chorobą teraz lub latami nie pojął jej przyczyny, może dzięki memu doświadczeniu coś ciekawego w tym temacie się teraz dowiedzieć.  Tym bardziej, że nie tylko chodzi o możliwość przywrócenia władz swojego rozumu, witalności i odzyskanie swojej wolności. Tu chodzi o własną godność i człowieczeństwo.

Ta stara od wieków metoda, którą chcę się z wami podzielić, zawiera w sobie naukę o ukrytej w pokarmie energii,  która ze względu na swoje właściwości pozwala lepiej zrozumieć “co jest dobre a co złe” i dzięki temu dostrzec to co dla twojego rodzaju, innych ludzi jest najcenniejsze.

W tym Roku planuje zatem częściej przemawiać do Ciebie poprzez Nowego Vloga. Chce Cię zachęcić do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem po to, aby można było pomagać ludziom zmieniać świat na PLUS.

Na nowym kanale o nazwie “VLOG optymalisty” zobaczysz spontaniczne nagrania, które wykonuję w sytuacji kiedy czuję, że mogę coś Tobie, Wam, Państwu powiedzieć, przekazać.  Coś co uważam za ważne z punktu widzenia zdrowia rodzaju ludzkiego. Wykonałem je już wcześniej, ale nie publikowałem, bo zawsze coś negatywnego nie pozwalało mi tego dokonać.

To coś to “lęk, wstyd i strach”, który mnie trzymał a który mam nadzieję teraz mnie uwolni i wyzwoli, abym mógł zrobić swoje – pomóc innym dzielić się tym co sprawdzone i dobre dla ludzi. To także dzięki Wam rodzinie, przyjaciołom oraz optymalistom się pokazuję, ponieważ to także inicjatywa niektórych z was.

Chciałbym, abyście poczuli w tych spontanicznych przemyśleniach emocje, które przeze mnie przemawiają. Widząc przyczyny zła, obnażając go, zależy mi na tym, abyś mając wybór, mógł wiedzieć więcej o sobie samym i świecie którym żyjesz. Chcę tego co ja dla siebie, abyś poczuł wolność i mógł jak potrafisz zmieniać świat na PLUS.

Mam skromną nadzieję, że Vlog Optymalisty pozwalać Ci będzie lepiej odnaleźć się w zmanipulowanej przez samodzierżców przestrzeni i oczywiście ułatwiać zmienianie twojego świata na PLUS. Chciałbym , abyście dołączył do grona optymalistów i razem dopracowywał łącznik LUDZI DOBREJ WOLI, którym jest – OptyClub.

Rok się dopiero zaczął i sądząc po istniejącym w mediach Koronawirusie, nadchodzą nieuniknione zmiany, które według Skali Optymalistów sprawą, że wybierzesz PLUS ZERO albo MINUS. Moja rola polegać będzie, aby Ci dostarczyć jak najlepszych rozwiązań, aby mając wybór, zechciał ten świat zmieniać na PLUS.

 

 

 

 

 

Autor: Piotr Kraus

POLECANE WPISY

Masz pytanie? Zadaj przez Messengera