Refleksja: Witajcie, teraz jestem w OptyClub i tak jeszcze przez 30 min.

Home \ Refleksje - Tu i Teraz \ Ludzie Dobrej Woli \ Refleksja: Witajcie, teraz jestem w OptyClub i tak jeszcze przez 30 min.

Muzyka i spokój są ze mną. Wspaniałe uczucie, kocham to.

Nie znam Was wszystkich, ale z całego serca pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie się tematem. Jest tutaj nas ponad 400 osób. Woow. Założę się, że większość nie wie o co tutaj chodzi? Ale spokojnie. Wszystko w swoim czasie.
 
28 grudnia skończę 44 lata i tak się zastanawiam, że to już najwyższy czas, aby poświęcić go więcej na wspólne optymalizowanie rzeczywistości.
 
Pamiętajcie, że w OptyClub tworzymy sami MEDIA, których emocje dzielimy na PLUS, Zero i MINUS. Z tym trzeba się będzie zapoznać, aby móc iść dalej.
 
Obecne Media dzielą ludzi na PLUS i MINUS i są w jednych rękach zamiast być w rękach ludzi LDW, którzy wiedzą co robić, aby wydłużać każdemu życie a nie je skracać.
 
Dlatego tak dużo jest podziałów między ludźmi ponieważ KTOŚ żyje właśnie z tych emocji, podobnie jak my wrzucając tutaj sobie własne NEWSY. Chciałbym, abyście to dostrzegli i rozpracowali.
 
Rozwiązaniem, czyli uwolnieniem się od złych emocji ludzi jest ich trójpodział na PLUS, ZERO i MINUS, z których powstanie wspólny dla całego rodzaju Homo Sapiens środek – optymalizm na fundamencie którego, nie tylko budujemy dziś naszą, kochaną Polskę, ale chcemy, aby nasza praca służyła zdrowiem, mądrością ,miłością – naszą lepszą stroną osobowości pokoleniom następnym. Wierzę, że stanie się to wkrótce możliwe … dzięki Wam i Bogu. Pozdrawiam
 
Autor: Piotr Kraus

POLECANE WPISY

Masz pytanie? Zadaj przez Messengera