Kochani, dziś o 20.00 wypowiem się w temacie Zdrowia Publicznego w grupie NEOS. Zapraszam

Home \ Refleksje - Tu i Teraz \ Ludzie Dobrej Woli \ Kochani, dziś o 20.00 wypowiem się w temacie Zdrowia Publicznego w grupie NEOS. Zapraszam

Zostałem zaproszony do grupy Neos na platformie Discord na wykład w sprawie omówienia tematu “ZDROWIA” dla tej społeczności. Z naszej strony – optymalistów – jest więc szansa zainteresowania przyszłych optyClub’ owiczów tematem zdrowia w ujęciu realizacji “Projektu Optymalizm”.

Neos to społeczność założona przez Matusza Jarosiewicza, młodego wizjonera, który już zdobył wielką, kilkudziesięciu tysięczną popularność wśród młodszego pokolenia.
 
Na stronie Neos czytamy: ” Naszym celem nie jest pokonanie starego systemu, ponieważ wierzymy, że ten wyeliminował się sam. Opieramy się na najnowszych technologiach i pasji członków społeczności. Korzystamy z naszych talentów i działamy w pełni transparentnie.“.
 
Ogólnie Neos wymienia kilka projektów do których zaprasza całą społeczność. Wśród nich znajdują się takie tematy jak:
  • Walka o zasoby naturalne
  • Działania przeciw 5G
  • Wolność od szczepień
  • doradztwo zawodowe
  • Alternatywna waluta
  • Praca w Neos
Kanał Mateusza Jarosiewicza został usunięty z YouTube w tym miesiącu. Stało się tak z powodu dużej oglądalności i zainteresowania młodszego pokolenia tematem niezależności obywateli względem obecnego systemu kontroli Państwa.

Czy ten Ruch Społeczny ma szansę się rozwinąć?

Oczywiście, że tak. Warunkiem jest zachowanie odpowiednich norm społecznych. Jak wszystkich ludzi dobrej woli (LDW) do OptyClub zapraszamy tych, których łączy ta sama pasja wydłużania życia w rodzaju ludzkim i propagowania wolność jednostki opartej o pracę polegającą na robieniu swego. Nasze motto brzmi “nikt z nas nie wie wszystkiego ale razem wiemy więcej”. Wiemy zatem, że żadna grupa nie jest doskonała i ma swoje wady. Kiedy jednak poprzez optymalizm, będziemy łączyli się ze sobą jako LDW, którym zależy zachowaniu wartości zdrowia, mądrości i miłości w naszej społeczności, to każdy Ruch Społeczny będzie miał szansę na realizację swoich celów. Wszyscy jesteśmy małymi komórkami, które tworzą jeden organizm – rodzaj ludzki (Mapa Rodzaju Ludzkiego). Robimy swoje – póki żyjemy.

Jako optymalista, łącznik LDW zapraszam zatem na mój wykład w temacie “ZDROWIE PUBLICZNE’ o godz. 20.00 na komunikatorze Discord Neos.

Aby go wysłuchać, trzeba niestety, kto nie ma, zainstalować nowy komunikator – Discord, czyli kliknąć w ten link:
i się zarejestrować oraz zalogować.
 
To jest akurat proste. Po zalogowaniu w razie problemów do dyspozycji pojawią się osoby z NEOS, które pomogą Ci się w nim odnaleźć.
Neos oferuje wiele w społeczności, wiele kanałów tematycznych i podgrup.
 
Sprawdziłem ten komunikator. Jest prosty i łatwy w obsłudze jak messenger czy whatsup i widzę, że daje nowe możliwości komunikacji, którzy chcą być częściowo poza systemem Facebook, Whatsup, Google.
 
Zainteresowanych tematem proszę o kontakt na przez grupę OptyClub na FB lub przez PRIV.Zapraszam
 
Strona NEOS: https://neos.com.pl
Autor: Piotr Kraus

POLECANE WPISY

Masz pytanie? Zadaj przez Messengera