Adolf Kudliński - robił swoje i mówił jak jest.

Home \ Refleksje - Tu i Teraz \ Ludzie Dobrej Woli \ Adolf Kudliński – robił swoje i mówił jak jest.

To wypowiedź Pana Adolfa Kudlińskiego (Prepersa) dla NTV sprzed 4 miesięcy. Dokładnie z 25 czerwca 2020. Pan Kudliński zmarł nagle 24 października tego miesiąca. Z wypowiedzi wynika co było przyczyną jego śmierci i co może stać się również z Tobą, kiedy zaczniesz obrażać i atakować pasoŻyda rodzaju ludzkiego.

Dlatego w OptyClub wypracowujemy strategię zmian na PLUS w Polsce. Robiąc swoje możemy być o krok przed nim, aby potem móc złapać go do siatki. Do tego potrzebujemy przewidzieć co teraz planuje i do czego zmierza. Rozważcie więc sami po swojemu, co się dzieje z człowiekiem zastraszanym i pomyślcie co robić, aby robiąc dalej swoje, wzmacniając odporność móc pokonywać główną przyczynę ZŁA na Ziemi.
 
 
 
W pojedynkę jesteśmy bezbronni jak Pan Adolf, lecz razem jesteśmy SIŁĄ, która jak tylko ugruntuje się na odwiecznym fundamencie nauki Jezusa i prawdy, nauki dotyczącej  przyczyny i sensu życia człowieka na Ziemi, przegoni z Polski zbliżające się systemowe ZŁO – odbierające ludziom wartości zdrowia, mądrości i miłości – i pomoże naturalnie zmieniać każdemu człowiekowi świat na PLUS od narodzin aż do późnej starości.
 
Posłuchajcie zatem zapisu ostaniach chwil życia Adolfa Kudlińskiego, aby zrozumieć też przyczynę niepotrzebnych zawałów serca u ludzi oraz sztucznie generowanych kryzysów gospodarczych. Zapraszam do grupy facebook OptyClub. Tam zmieniamy świat na PLUS. 
Autor: Piotr Kraus

POLECANE WPISY

Masz pytanie? Zadaj przez Messengera