Bez Ducha Świętego nic dobrego nie zrobicie

Home \ Refleksje - Tu i Teraz \ O Optymalizmie \ Bez Ducha Świętego nic dobrego nie zrobicie

Wróćcie do wiary w Ducha Świętego, a być może ktoś z was otrzyma dar prorokowania i upomni najbliższych o przyczynach powstawania zła. Polska będzie wielka wtedy, kiedy Duch Święty przez was będzie działał. Bez Niego nic dobrego zrobić nie możecie.

Bez niego trudno Wam będzie poznać jedynego Boga.Jak nauczał Jezus, po jego śmierci wyśle do was Ducha Prawdy, który oznajmi wam o wszystkim. U mnie to tak działa. Nie wierze zatem z samej wiary w miłosiernego Boga, lecz kiedy moja wizja staje się czynem poznaję, że jest prawdą. Jeżeli zaś ty sam pragniesz poznać przyszłość, szukając wskazówek w internecie – stanie się tak tylko wtedy, kiedy Święty Duch Ci na to pozwoli.

Jedynie niewolnik potrzebuje zwierzchnika nad sobą, człowiek wolny ma tylko Boga nad sobą, tak jak to było na początku, przed opuszczeniem raju. Tę możliwość bezpośredniej komunikacji człowiek utracił na rzecz pośredników, którzy sami nie w pełni sprawni duchowo, rozcieńczają prostą wiedzę o życiu materialo-duchowym człowieka.

Jako optymalista mam wiele do powiedzenia i do zrobienia. W internecie widzę wasze wpisy, więc reaguje To, że nadejdzie III wojna światowa, większość uduchowionych istot już wie, bo czuje zmiany. W jakich okolicznościach się to dokona, także wiedzą to Ci, którzy Ducha Świętego noszą w sobie. Co będzie dalej także wiemy i jak to się wszystko skończy też wiemy, ponieważ wszyscy prorocy mówią tym samym Duchem, lecz jakie to ma dzisiaj znaczenie.

Przebywając w przyszłości żyjąc cudzym życiem zauważyłem , że tracę siłę do życia. Liczy się bowiem tu i teraz, bo jedyny Bóg-życie jest tu i teraz a to, że jesteś tu i teraz ma znaczenie dla tych, którzy będą żyć po tobie. Zastanów się zatem co możesz zrobić dzisiaj dla dobra innych w przyszłości i zacznij to robić.

Myśl dobrze, czyń dobro, ucz dobra. Tylko w ten sposób ludzie mogą zapobiec lub opóźnić nadejście III wojny światowej i jeszcze przez chwilę pożyć sobie w zdrowiu, mądrości i miłości. Jak uczył niemiecki jasnowidz Alois Irlmayer “modlitwą możesz przesunąć wszystko w czasie”, co przecież się dzieje, bo daty, które widzą jasnowidze zmieniają się.

Sam Jezus uczył pytany kiedy to nadejdzie odpowiedział: “Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. ” Wszystko bowiem od ludzi zależy i dopóki trzymają się zasad, które starałem się wam ukazać na poziomie optymalizmu, nic złego nie będzie się działo, ponieważ tak działa PRAWO ludzkiego życia a Biblia to udowadnia.

Dlatego nie bójcie się negatywnej przyszłości, bo jak nauczał Jezus “to stać się musi, zacznijcie budować Królestwo Niebieskie a wszystko o co prosić będziecie w imię moje stanie się wam“. Przekładając na dzisiejsze czasy, budujcie Polskę razem z Duchem Świetnym a pozostałe Narody będą wam bić w przyszłości pokłony.

W Duchu Świętym jest mądrość potrzebna ludziom, aby potrafić widzieć wilki w owczych skórach i tak budować Polskę, aby każdy obywatel rósł w siłę zdrowia, mądrości i miłości nie martwiąc się “o to co będzie jadł i pił, w co się będzie ubierał” – bo jak nauczał Jezus – o to poganie zabiegają.

Zadowalające w negatywnej przyszłości ludzi jest to, że mimo iż miliony zginą to właśnie z Polski powstanie siła , która będzie uczyła narody zasad życia wiecznego, za równo tego na Ziemi jak i po śmierci w Niebie. Na to dobry Bóg daje zawsze energię i środki.

To co teraz trzeba zrobić, to pokonać swój własny lęk, wstyd i strach, który jedynie w Duchu Prawdy możliwy jest do pokonania. Dlatego niech strach wami nie rządzi a raczej nauka, która uczy go pokonywać i siłą ducha zmieniać świat na PLUS. Przygotujcie się jednak na czasy ucisku, bo ludzie odchodzą od normy, optymalizmu.

Młode pokolenia celowo demoralizowane są przez pasożyta rodzaju ludzkiego, aby je osłabić z energii duchowej, aby kiedy przyjdzie ich czas dojrzałości oddali się w ręce Antychrysta. Wierzę, że nie będzie to dotyczyć naszego Narodu i kto jest z Prawdy ten w porę się zabezpieczyć.

Baczcie abyście sami nie ulegali presji zła generowanej przez obraz ekranu monitora . Brońcie dobra i wartości, które dają życie i z których powstaje życie a kolejne pokolenia sprawą, że Polska będzie jeszcze większa. Pozdrawiam

Autor: Peter

POLECANE WPISY

Masz pytanie? Zadaj przez Messengera