Unikaj ataku na "kościół"

Home \ Refleksje - Tu i Teraz \ Unikaj ataku na “kościół”

Nie atakujcie ludzi. Jako optymalista staram się łączyć skrajności w taki środek, który byłby korzystnym rozwiązaniem zarówno dla obu stron jak i całego rodzaju ludzkiego.

Atak na kościół jaki widzę w mediach minusowych (-) oraz na facebooku nic nie da osobom dostrzegającym w nim swojego wroga. Obecna sytuacja stanowi część planu “Pasożyta Rodzaju Ludzkiego”(PasRodzLudz), który za pomocą nieświadomych go osób, może zostać przez niego zrealizowany. To znaczy, że jeżeli człowiek staje się “pożytecznym idiotą” doprowadza do kryzysu w Państwie i go niszczy zgodnie z planem (PasRodzLudz).

Jak piszę w książce , człowiek został stworzony jako postać: biologiczno-duchowa. Nie możecie zatem zniszczyć Ducha- Duszy w człowieku, chyba, że sam on sobie na to pozwoli. Robiąc to, atakując kościół swojego Państwa narażacie się sami na wcześniejszą śmierć, która jak w przypadkach cywilizacji  które odeszły od wiary w Ducha upadły, tak tutaj niewłaściwe zachowanie się ludzi w społeczeństwie widoczne na SKALI MOM, doprowadzi do waszej wcześniejszej śmierci i przybliży konflikty i wojny międzyludzkie.

Optymalizm, o którym wam pisze przynosi rozwiązania, ponieważ mówi on budowaniu fundamentu takiej pracy społecznej , która zajmowały się  zachowaniem wartości zdrowia, mądrości i miłości w społeczeństwie oraz w kolejnych pokoleniach. Wracając do tematu,  bez Ducha Mądrości, (Mr1 . 6) trudno wam będzie dostrzec co jest w tym dobre a co złe. Atakując kościół swojego państwa, atakujecie własną wiarę i swoich przodków i  niszczycie gałąź życia społecznego na której sami wisicie.

Jedynie ogłupione społeczeństwo mogłoby tego dokonać, co oczywiście wpisuje się w plan Pasożyta Rodzaju Ludzkiego o istnieniu którego nie każdy ma jeszcze pojęcie. Dlatego, żeby lepiej zrozumieć sytuacje w której ludzie nieświadomi Mapy Rodzaju Ludzkiego (MRL) atakują dzisiaj kościół, polecam wykład byłego agenta Juria Bezmienova ” Jak napaść na Państwo bez użycia siły”.

Film wyjaśni Państwu strategię Pasożyta Rodzaju Ludzkiego (PasRodzLudz) dotyczącą dokonywania przewrotów ideologicznych w opanowywanych przez niego Państwach. Jak widać w materiale, atak na kościół danego Państwa jest ostatnim etapem przed jego kryzysem gospodarczym, po którym ma się pojawić się wybawca, który rozwiąże obecne problemy ludzi i przywróci normalność. Czyż nie tego w czasie kryzysu oczekujecie? Wcześniej był nim samodzierżca, bolszewik, hitlerowiec, ateista, kłamca, wynaturzeniowiec, iluminat, diabeł lecz w dzisiejszych czasach zaznaczy się pewnie jako – Antychryst czy Wielka Nierządnica.  

Temat wrzucam na OptyClub News. Poziomy: -02, -11, -12 . Możecie podbijać go w górę klikając pod filmem w “+’ 

Jak zatem rozpoznać przyczynę główną tworzenia się zła wśród ludzi? Jak sprawić, abym samemu nie był głupcem i przez upust złych emocji, którymi karmi  Cie istota mądrzejsza od człowieka, lecz knująca za moimi placami zło, “PRL” nie doprowadził do sytuacji, społecznej której sam byś tego nie żałował?

Rozwiązanie przynosi powrót do optymalizmu – wartości zdrowia, mądrości i miłości a pomoc w ocenie sytuacji SKALA MOM. To właśnie na niej jak w OptyClubie News sam ocenisz, jaka działa na ciebie emocja i w przypadku jej negatywnej formy – wiadomości strefy minus, sam odkryjesz rozwiązanie, które pozwoli Ci  wrócić do normy – optymalizmu.

Nie mówię, że nie dostrzegam ja ty wad w moim kościele, ale pamiętajmy, że jest on kościołem chrystusowym, a tam gdzie żyje prawdziwy Chrystus w sercach ludzi, kościoła zniszczyć nie da się i nie wolno. Jest on bowiem tworzony na fundamencie Prawdy, która utrzymuje cywilizację i życie człowieka. Bez Ducha nic zrobić nie możecie” (J 15. 5) a Ci którzy są tego nie świadomi i podnoszą rękę, nieświadomie skracają sobie tylko tym życie co staje się widoczne na poziomie -20 OptyClub News. 

Dlatego proponuję odkryć na nowo filozofię optymalizmu, która jako arystotelesowski środek pozwalać będzie pomiędzy napotykanymi skrajnościami, tworzyć wartości zdrowia, mądrości i miłości mogli zmieniać dalej świat na PLUS i wyjść z kryzysu.

Polska potrzebuje teraz działania ludzi dobrych, mądrych i odważnych, którzy nie tylko myślą o sobie lecz o całym Narodzie. Tylko pozostając w kupie, solidarni jako chrześcijanie, optymaliści możemy pokonać wszelkie trudności świata, ponieważ każdy z was je duchowo otrzymuje do realizacji. Ale pamiętajcie ! “Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni”. Szukajcie przyczyn pogarszających się sytuacji i dzięki sprawnemu rozumowi rozwiązujecie problemy tak, aby były korzystne dla wszystkich ludzi, kapłanów także.

Kłamstwa w kościele chrustowym ściągną w przyszłości wiele cierpienia na kapłanów, i wtedy kiedy to ujrzycie jak pokazuje Alojz Irlamier nie będziecie cieszyli się z tych widoków. Dlatego nie pogłębiajcie cierpienia, które i tak ma najeść. Wszystko co nie było oparte o prawa stwórcy, upaść z czasem musi.

Kościół jako instytucja jest częścią systemu życia społecznego lecz w którtm jednak każdy z nas odpowiada sam za siebie. Podobnie kapłani. Mamy żyć ze sobą w zgodzie, ponieważ to co robimy jest częścią naszej ludzkiej natury. To znaczy, jest czas na modlitwę i oficjalne życie z Bogiem Ojcem jest nam potrzebne a jeżeli tego nie rozumiesz, to za mało jeszcze wiesz. Każdy żyjąc w Państwie, powinien dostrzec po istniejących partiach, że poglądów na życie w “królestwie bożym jest kilka”. PO, PIS, Konfederacja, Wiosna i inne. A jaka jest prawda o królestwie bożym?

Nie musisz się zatem zgadzać co do wszystkiego co widzisz u ludzi, co widzisz w kościele lecz optymalizm który ci proponuje, nauczy Cie współpracy ludzi ze sobą, ale na takim poziomie, abyś mógł z niego lepiej dostrzegać życie całego rodzaju ludzkim i oceniać jak należy poprzez skalę MOM. 

Kościół, który jest częścią natury człowieka jest miejscem twojej modlitwy, z której możesz zawsze skorzystać w trudnych chwilach. A ponieważ w rodzaju ludzkim dziennie umiera 155 000 osób , które potrzebują pomocy, miliard cierpi głód, a nie każda rodzina jest normalna i posiada mądrego ojca i matkę, dlatego jego rola jest uzasadniona i potrzebna. Chyba że, geniuszu masz na to jakieś rozwiązanie?

Nie jest zatem winą polskich kapłanów, że od wieków kultywują rzymski, niedoskonały system, który podkrada nam także nieco własnej energii optymalnej, lecz wiemy od naszych jasnowidzów, że w Polsce powstaje iskra Ducha Świętego, która jak się zapali sprawi, że stolica kościoła zostanie przeniesiona Polski.  I na to wydarzenie już dzisiaj należy się przygotować a bardziej świadomym o czym mówię,  pozwolić rozwijać ten temat. Pamiętajcie o Chrystusie, który mówił, “zburzcie te świątynie a ja je w 3 dni odbuduję” . Ten fragment przypomina nam ludziom wierzącym w Ducha Świętego, że to człowiek jest jego świątynią która wraz z innymi tworzy kościół chrystusowy, chrześcijański.

Kapłaństwo jest częścią istniejącego od wieków system religijnego, który odchodząc od źródła życia – Jezusa Chrystusa i tym samym relacji Bóg Ojciec – człowiek,  naraża się na prawo gniewu bożego, widoczne na skali MOM. Dzisiaj czuję, że Ci którzy “plują na kościół” swojego Państwa poczują w sobie w przyszłości uczucia lęku, wstydu i strachu, które jedynie optymalizm będzie mógł wyleczyć.

Prawdy nie można zniszczyć. Każdy kto próbuje tego dokonać zostaje z czasem pokonany przez Ducha Świętego, dlatego często zdarza się, że zło jakiego doświadcza człowiek jest efektem oddziaływania “jadu pasożyta rodzaju ludzkiego”, który poprzez lęk, wstyd i strach jest ludziom sprzedawany.

Optymalizm, skala MOM oraz OptyClub News  pomogą wam jak w moim przypadku lepiej zrozumieć przyczynę powstawania negatywnych sytuacji wśród ludzi oraz obnaży strategię pasożyta rodzaju ludzkiego według której działa na ludzi wierzących w Boga Ojca. W całym tym wywodzie, chodzi mi o to, abyś w czasie ataku na kościół, religię, wiarę, nie dał(a) się odciągnąć od źródła twego życia, którym jest Bóg Ojciec.

Jeżeli atakujesz Jezusa, siebie niszczyć. Jeżeli wytykasz wady kapłanom, bo widzisz, że w czasie biedy zarabiają modląc się za innych, to pozwól im to robić. Dawaj jałmużnę. Nie zazdrość. Być może i ciebie kiedyś dotknie bieda, cierpienie i zupełne odizolowanie od źródła twego życia – Boga Ojca. Wtedy dowiesz się, doświadczysz jak uzyskasz łaskę, zrozumiesz jak każdy zdrowy człowiek wiedzący, że bez Boga Ojca, Ducha nic zdziałać nie możesz i tak naprawdę, żyjesz tylko dlatego, aby się o tym dowiedzieć.

Ponieważ życie zbudowane jest ze składników, które tworzą razem Energię Optymalną. To właśnie w zdrowym ciele, działa zdrowy duch. Ulegając strachowi, lękom czy poczuciu wstydu pogrąża się człowiek ku gorszym działaniom. Trzeba to powstrzymać, oczywiście receptą: “jak trwoga to do Boga”. Sytuacja z KoronaWirusem została sztucznie wywołana. Strach i kryzys został wywołany spoza Polski. Sprawdźcie zatem sami, kto i jaką strategią się posługuje. Nie ulegajcie negatywnym emocjom – strachowi. Rozwiązujcie problemy wspólnie ale rozumnie.

Dla tych którzy jednak nie widzą jaką strategią diabeł, antychryst prowadzi nas ku własnej przyszłości,  jeszcze raz polecam wykład byłego agenta KGB, abyście wiedzieli jakimi kanałami będzie chciał was podejść. Ten wybawca ludzkości ma być wspaniały więc sam jestem ciekaw jak reszta bezrozumnych, odizolowanych od prawdy ludzi przekaże mu swój pokłon.

Mając i znając SKALĘ MOM, będzie mi łatwiej to zrozumieć i zaakceptować lecz sam nie wiem, na ile się utrzymam w przekazywaniu Państwu Prawdy o życiu i Energii Optymalnej, za którą stoi Bóg Ojciec. Proszę was, nie atakujcie kościoła, bo sami nim jesteście. Mam natomiast pełną świadomość, że  niewolnicy systemu antychrysta, ludzie, którzy nigdy nie doświadczyli “tłustych lat” o tym nie wiecie. Teraz wiedza dra Jana Kwaśniewskiego wszystkim się przyda. Pozostańmy rozumni. Smacznych jajek i tłustych lat w nadchodzących chudych.

Pozdrawiam, Piotr Kraus

P.S. Od jutro mamy zakaz przemieszczania się, więc robi się coraz trudniej.

Autor: Piotr Kraus

POLECANE WPISY

Masz pytanie? Zadaj przez Messengera