Kuchnia - Świat Optymalisty - Odc. 9 - Ważne sprawy

Home \ Refleksje - Tu i Teraz \ Kuchnia - Świat Optymalisty \ Kuchnia – Świat Optymalisty – Odc. 9 – Ważne sprawy

Na zewnątrz panuje KoronaWirus. Rząd zaleca przeczekać ten okres w domu. Siedząc w nim, większość otrzymała czas, aby przemyśleć także wiele spraw, które dotyczyłyby zarówno swojego życia jak i przyszłości całego Narodu. To co ja odbieram i czuję dotyczy Was, społeczeństwa, którego jestem częścią.

Minęło wiele lat zanim sytuacja społeczna zachęciła mnie sama  podjęciem się pracy blogera. I ja zrozumiałem, że należę do osób, które w chwilach zagrożeń  skrócenia życia człowieka, natychmiast otrzymają motywację do pracy i starają się zaradzić panującej, negatywnej sytuacji. Już wcześniej pojawiały się próby tworzenia przeze mnie filmików YouTube, pisania artykułów do miesięcznika “Optymalni“, organizowania lokalnych spotkań pod nazwą “OptyClub“. Widząc w swoich wizjach negatywną przyszłość lecz także renesans myśli człowieka, próbowałem jak potrafiłem omówić przed Wami, Państwem narzędzia jakie dla was opracowałem.

Zobacz ten odcinek:

Widząc, że wielu ulegnie dezinformacji i wpadnie w pułapki “pasożyta rodzaju ludzkiego”, tak bardzo chciałem pomóc, starając się wzmocnić Was swoimi rozwiązaniami, które by pomogły przywrócić prawidłową umiejętność odróżniania dobra od zła. Ponieważ kilka razy umarłem, wiem, co to znaczy powrócić do życia i komu zawdzięczam ten najważniejszy z cudów.  Wiem też, że  można dzięki zrozumieniu własnej śmiertelności zaplanować swój los i spożytkować go na cel szlachetny, taki, który kolejnym pokoleniom wydłużałby życie a nie je skracał.

Pragnę zatem, abyście nie ulegali dezinformacji, zewnętrznej materialnej powłoce osobowości człowieka, tylko dzięki odkryciu w sobie bożego źródła energii, nazwanej przeze mnie Energią Optymalną, mogli  w trudnym okresie swego życia, potrafić dostrzec światełko w tunelu.Tak jak ja to robiłem i nadal jak widać robię.

Jestem wizjonerem, który lubi zaglądać w przeszłość aby zobaczyć przyszłość. Od 1998 r., kiedy zacząłem stosować pewnie żywienie optymalne, pojawiła się chęć odkrycia przyczyny mojego lepszego samopoczucia. Mało kto z was wie, że w sklepie spożywczym znajdują się produkty, które swoją prostotą oddziaływania na człowieka, doprowadziłyby go do odkrycia swojej wartości i przynależności do świata istot duchowych. Tak też było w moim przypadku.

Kiedy żywisz się długo żółtkami, zaczynasz odczuwać zmianę zarówno w funkcjonowaniu swojego organizmu jak i myśleniu. Im mniej zła zaznajesz i analogicznie coraz więcej dobra, tym w sam bardziej wartościowy dla siebie i świata jesteś. Im lepiej sobą zarządzasz, zgodnie z własnym przeznaczeniem, tym szybciej odczuwasz zadowolenie ze swojego życia. Czujesz także obecność siły duchowej, która sprzyja realizacji Twoich marzeń.

Człowiek, który posiada energię optymalną jest lekarstwem tego świata. Działając zgodnie ze swoją naturą pragnie tego pozytywnego uczucia dla wszystkich. Robi więc wszystko, aby to co wewnątrz się dokonuje, mogło zostać doświadczone przez innych. 

Ludzie współcześni nie są świadomi swojego niewolnictwa. Może pamiętają, że nasi przodkowie żyli kiedyś w raju, królestwie bożym na Ziemi, lecz jako ich potomkowie tak mało interesują się powrotem do niego. Jak gdyby było to nie możliwe czy oparte na scenariuszu filmu S-F. Tymczasem optymalista jak ja widząc wszystko w całości i znając klucz do królestwa bożego, prosił i pukał, aż wszedł do niego. Wchodząc do niego ucieszył się z tego faktu i zrozumiał, tak wiele.

I cóż mogę stwierdzić. Chrystus jest prawdą, bramą, drogą i życiem, lecz zanim i Wy to odkryjecie wpierw własne choroby, lęki, wstyd i strach pokonać będziecie musieli. Dlatego opracowałem SKALĘ MOM, aby widząc poziomy i odchyłki od normy – optymalizmu, kto chce mógł wrócić jeszcze do niej, zanim nie będzie już za późno. Przyjdą trudne dla chrześcijan lata, ponieważ przyjdzie im stoczyć walkę z odwiecznym wrogiem człowieka – no właśnie jakim?  I tutaj jak w nagraniu z pomocą przychodzi wiedza Stanisława Staszica, aby owego intruza – KoronaWirusa 2020 rozpoznać. Jeżeli naprawdę interesuje Cię człowiek i będziesz chciał lepiej poznać jego i własną naturę, zrozumieć metody działania tych, którzy ograniczają ludziom dobrej woli powrót do raju, zachęcam Cię do przeczytania jego dzieła, którym jest “Ród ludzki“. I ja odkryłem, że mamy do czynienia z wrogiem na świecie, który działa na nas wynaturzeniem. Jak zatem chcesz  go rozpoznać, nie wiedząc kim sam jesteś i jaką masz funkcję w przyrodzie?

Wszystko co się dzieje pod Słońcem, ma swoją przyczynę działania a człowiek jest stworzeniem, który może ją odkryć i wykorzystać do zmieniania świata na PLUS. Pragnę tyko jako optymalista, aby kto chce, wiedział już dzisiaj, że jego prawidłowe myślenie, te o “królestwie bożym na Ziemi” blokuje w nim trucizna, powszechnie sprzedawana od wieków przez “pasożyta rodzaju ludzkiego”. Jest nią lęk, wstyd i strach, generowany paliwem spożywczym potęgującym te uczucia.

Aby zatem widzieć rozwiązania i zarazem dostrzec odwiecznego wroga, potrzeba pierwsza polega na wymianie paliwa dla swojej głowy. To w nim znajduje się klucz do dalszej pracy nad budową królestwa bożego na Ziemi, który został potwierdzony przez wielu naszych przodków w tym, Abla, proroka Izajasza i czy ostatnio dr Jana Kwaśniewskiego. Bez bowiem właściwego wodorowego paliwa, trudno będziecie ci wyjaśnić, że na węglu żaden parowóz nie poleci w kosmos. 

Bez Boga Ojca nic zrobić nie możemy. Ale znając go i wiedząc czego oczekuje od Ciebie, od całego rodzaju ludzkiego możesz o wiele więcej zdziałać, robiąc swoje w życiu. Kiedy zaczniesz to robić, poczujesz wreszcie, że jesteś potrzebny, że JA także JESTEM.

Czasy się więc zmieniają i trzeba będzie się do nich dostroić. Siedząc teraz w domu masz zatem trochę więcej czasu dla siebie. Możesz przemyśleć o tym co było dobre i złe w twoim życiu i dając upust dobrej siły,  zacząć powoli robić swoje wydając owoce. Zachęcam Cię, abyś  odkrył skalę MOM i wspierał ludzi w działaniach na rzecz realizacji “Projektu Optymalizm”. Zapraszam każdego człowieka dobrej woli  do wzięcia udziału w dyskusji na temat Optymalizmu – lekarstwa na problemy XXI wieku. Subskrybuj mój kanał na YouTube, udostępniaj, przysyłaj materiały.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego materiału o podobnej treści. Pozdrawiam, Piotr Kraus

Autor: Piotr Kraus

POLECANE WPISY

Masz pytanie? Zadaj przez Messengera